КОНКУРС „ИЗРАДА НОВОГ ВИЗУЕЛНОГ ИДЕНТИТЕТА ИНСТИТУТА НИКОЛА ТЕСЛА“ – ПРОГЛАШЕЊЕ ПОБЕДНИКА

Након окончања рока за подношење пријава Институт Никола Тесла именовао комисију у следећем саставу:

• Урош Пајовић, арт директор и шеф департмана за фотографију, дизајн и илустрацију недељника Berliner Zeitung-а
  • Марко Стојановић, дипломирани графички дизајнер, фотограф и визуелни уметник
  • Биљана Бранковић, дипломирани инжењер архитектуре, доцент на Факултету примењених уметности у Београду
  • Тамара Пајковић, дипломирани ликовни уметник – графичар
  • Снежана Ковачевић, дипломирани инжењер архитектуре.

Одлуком комисије за одабир визуелног идентитета институа Никола Тесла, у други круг конкурса је прошло 7 поднетих пријава:

• Весељ Салији
  • Душица Мечанин тим, друга поднета пријава
  • Катарина Вучић тим, друга поднета пријава
  • Катарина Вучић тим, трећа поднета пријава
  • Милица Перовић, прва поднета пријава
  • Нина Јовановић
  • Радованка Милошевић

Други круг гласања је одржан у оквиру Института Никола Тесла. Поклапањем анкете у Институту и гласова комисије, победу са највећим бројем гласова однело је решење под пријавом Радованка Милошевић.

Захваљујемо се свим учесницима на интересовању и послатим пријавама.

Информације о додели захвалница и награде ће бити накнадно објављене.