Obaveštenje svim kandidatima IT prekvalifikacija 2019

Obaveštenje svim kandidatima povodom obuka IT prekvalifikacija na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu u okviru kojih ćemo tokom 2019. godine organizovati kurseve Jave, PHP-a i Linux-a.

Molimo Vas da popunite prijavni formular koji se nalazi na sledećem linku: https://goo.gl/forms/68SN3rgYTCe1zvPq1

Formular je potrebno popuniti do subote 19.01.2019. 23:59:59.

Osim formulara, potrebno je da nam posaljete svoj CV u pdf formi na srpskom jeziku. CV je potrebno poslati do utorka (22.01.2019) u 12h na sledeći mail: prekvalifikacije@ic.etf.bg.ac.rs.

Fajl i subject e-maila nazvati na sledeći način: ime_prezime_kurs_CV (kao naziv kursa upisite Vašu prvu želju: Java, PHP ili Linux).

Ovo obaveštenje je takođe poslato na Vaše e-mail adrese. Ukoliko neko nije primio poruku, molimo Vas da pregledate spam folder i u najkraćem roku se javite na e-mail adresu: prekvalifikacije@ic.etf.bg.ac.rs sa subjectom PRIJAVA_vaspinkod i u tekstu maila posaljite svoje podatke (ime i prezime, kontakt mob, e-mail, pin, broj na rang listi, kurs koji želite da pohađate).