Spisak kandidata koji su pozvani na ETF testiranje

Obaveštavamo sve kandidate za IT prekvalifikacije 2019 da pogledaju spisak kandidata koji se pozivaju na dalje testiranje. Spisak kandidata koji su pozvani na testiranje možete naći ovde.

Spisak sadrži PIN kod kandidata i salu u kojoj će se održati pismeni deo testa. Pismeni test će se održati u utorak 22.01.2019. u terminu 18.30-19.30h.

Lokacije: testiranje svih polaznika će se obaviti u prostorijama Elektrotehničkog fakulteta.

Sale 70 i 60 su u glavnoj zgradi Elektrotehničkog fakulteta (prizemlje), Sala P26 je u paviljonu Rašović (iza glavne zgrade Fakulteta), Računski centar je u paviljonu RC (takodje iza glavne zgrade Fakulteta).

Nakon pismenog testa u narednim danima biće organizovani i usmeni intervjui, a njihov raspored će biti objavljen sutra. Očekivani početak usmenih intervjua je sreda 23.01.2019 u 13h a završetak 1.02.2019.

Ukoliko bude potrebno, naknadno ćemo organizovati još jedan ciklus usmenih intervjua.